Szukaj
Filters
Zamknij

Zwroty i odstąpienie od umowy

Zgodnie z regulaminem sprzedaży klient, który zakupił towar na odległość - za pośrednictwem sklepu internetowego - ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie do 14 dniPrawo to dotyczy jedynie konsumentów.

 

W jaki sposób należy zwrócić towar:

     Chęć odstąpienia od umowy można zgłosić telefonicznie 52 523 32 90 lub mailowo na adres sklep@device.pl. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy(pobierz).
      

Odesłanie towaru powinno nastąpić w miarę możliwości w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, odpowiednio zabezpieczone, aby towar nie uległ uszkodzeniu. Koszt odesłania towaru ponosi klient. Przesyłki ze zwracanym towarem nadane za pobraniem lub na koszt odbiorcy (sprzedawcy) nie będą przyjmowane.Zwracany towar należy odesłać w przeciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki na adres siedziby: Sims Recycling Solutions Sp. z o.o. ul. Ernsta Petersona 4a, 85-862 Bydgoszcz.

  W terminie do 14 dni od otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, jesteśmy zobowiązani zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w   tym   koszty dostarczenia towaru. Sprzedawca zwraca równowartość najtańszego oferowanego w   sklepie kosztu dostarczenia towaru.
  Zwrot należności nastąpi w takiej formie, w jakiej dokonany był zakup: na rachunek bankowy lub kartę, a w przypadku płatności za pobraniem na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy.
     

 

Po więcej informacji zapraszamy do regulaminu