Szukaj
Filters
Zamknij

Wybieramy poleasingowy laptop do pracy

Nie ma wątpliwości, że laptop wykorzystywany do pracy musi spełniać pewne konkretne wymagania. Niezwykle istotne są: wydajny procesor, który umożliwia jednoczesne uruchamianie kilku programów, duży ekran, a jednocześnie niewielkie rozmiary i mała waga. Koniecznością jest również instalacja oryginalnego oprogramowania. Czy aby zakupić komputer posiadający powyższe cechy, konieczny jest wydatek rujnujący finanse? Na pewno nie, jeżeli wybierze się poleasingowy laptop do pracy.

 

 

Dedykowany laptop do pracy

 

Omawiając najlepsze poleasingowe laptopy do pracy, nie sposób pominąć urządzenia z linii Lenovo ThinkPad. Jest to marka, która słynie z najwyższej klasy laptopów, przeznaczonych głównie do wykonywania obowiązków służbowych. Głównymi nabywcami komputerów z tej linii są przedsiębiorcy, którzy doceniają ich funkcjonalność, bezawaryjność, a także lekkość i rozmiary umożliwiające wygodne przewożenie urządzenia.

 

Godnym uwagi komputerem wymienionej marki jest Lenovo ThinkPad T440p, który jako używany laptop do pracy dostępny jest w cenie poniżej 1500 zł. Laptop napędzany jest procesorem IntelCore i5 M oraz posiada aż 8GB pamięci RAM, co zapewnia sprawną obsługę wszelkich niezbędnych w pracy programów. Ekran o przekątnej 14'' to uniwersalne rozwiązanie, które umożliwia wygodne użytkowanie komputera w celach służbowych i rozrywkowych, jak również wygodny transport sprzętu podczas delegacji. Tym, którzy szukają jeszcze wydajniejszego laptopa do pracy, polecamy model Lenovo ThinkPad T540p z czterordzeniowym procesorem IntelCore i7, taktowaniu 2800 MHz i pamięci RAM 8GB. Przekątna ekranu wynosi w tym przypadku 15,6'', co czyni komputer odrobinę mniej poręcznym, jednak nadal jest to urządzenie lekkie i jak najbardziej mobilne. Używany laptop do pracy Lenovo ThinkPad T540p to sprzęt klasy premium, stanowiący jedną z najatrakcyjniejszych propozycji w ofercie laptopów poelasingowych.

 

Oczywiście, poleasingowe laptopy do pracy to nie tylko urządzenia marki Lenovo. Alternatywę stanowi choćby HP Elitebook 840 G1, czyli kompaktowy komputer do użytku w domu, w pracy i w podróży. Urządzenie z ekranem o przekątnej 14'' napędza procesor IntelCore i5, natomiast RAM to 8GB. Tym samym pod względem najważniejszych parametrów laptop ten jest niezwykle podobny do omawianego wcześniej modelu Lenovo ThinkPad T440p.