Szukaj
Filters
Zamknij

Poleasingowy laptop do 1000zł - ranking 2019!

Zwykle zakup laptopa kojarzy się z wydatkiem mocno obciążającym budżet domowy lub firmowy. Rzeczywiście, tani laptop do 1000 zł to na rynku pierwotnym nieosiągalne marzenie. Jednak w ofercie poleasingowej nie jest już tak trudno o znalezienie atrakcyjnej oferty. Przedstawiamy trzy propozycje laptopów poleasingowych w cenie poniżej 1000 zł, które spełnią oczekiwania każdego, kto szuka wydajnego sprzętu w przystępnej cenie.

 

 

Kompaktowy i wszechstronny tani laptop do 1000 zł

 

Konstruując sprzęt z niższej półki cenowej, producenci w pierwszej kolejności skłaniają się ku zmniejszeniu rozmiarów komputera, zachowując jak najlepszą wydajność podzespołów. Dzieje się to z korzyścią dla użytkowników, którzy otrzymują wysokiej klasy sprzęt, który jednocześnie jest lekki i poręczny. Dobrym przykładem jest model HP ProBook 430 G2 o przekątnej ekranu 13,3''. Jest to zgrabny komputer, idealnie sprawdzający się w podróży. Trudno powiedzieć, czy to najlepszy poleasingowy laptop do 1000 zł, jednak z pewnością należy umieścić go w czołówce, choćby ze względu na wydajny procesor IntelCore i5 oraz 4GB pamięci RAM.

 

Podobne parametry jak omówiony model HP, cechują również laptop Lenovo ThinkPad X240 o przekątnej 12,5''. Tak jak w przypadku poprzednika, jest to urządzenie, które doskonale sprawdza się w podróży. Dla przedsiębiorców, których interesuje laptop do 1000 zł używany Lenovo Thinkpad X240 może więc okazać się najlepszą propozycją.

 

Większy rozmiar, większe możliwości

 

Dla tych, dla których ważny jest nieco większy rozmiar ekranu, najlepszym wyborem może być Lenovo ThinkPad T430. Przekątna ekranu 14'' pozwala komfortowo przeglądać zdjęcia oraz oglądać filmy. Jednocześnie komputer zachowuje lekkość i niewielki rozmiar, dzięki czemu bez trudu można go zabrać w podróż. Ten poleasingowy laptop do 1000 zł jest wyposażony w procesor IntelCore i5 M o taktowaniu 2600 MHz, co czyni go sprzętem spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozostaw komentarz