Szukaj
Filters
Zamknij

O nas

Jesteśmy wiodącym sprzedawcą używanego sprzętu IT znanych marek (m.in. Apple, Dell, HP, Lenovo, Samsung). W ofercie posiadamy: laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, monitory, serwery, telewizory, projektory oraz wybrane urządzenia peryferyjne. Od 24 lat sprzedajemy wyłącznie produkty w pełni sprawne i sprawdzone przez nas pod kątem technicznym. Większość oferowanych urządzeń ma do 3 lat i pochodzi z dużych firm. Nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją

Stanowimy część Sims Recycling Solutions, jednego z globalnych liderów w obrocie używanym sprzętem IT, działającym w 30 krajach na 5 kontynentach. Stoją za nami lata doświadczeń i kompleksowa wiedza na temat używanego sprzętu komputerowego. Nieustannie dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co znajduje odzwierciedlenie w przyznanych nam certyfikatach: ISO 27001, ISO 14001, ISO 9001 oraz ISO 45001.

Jako oficjalny partner Microsoft nasze komputery wyposażone są w legalne oprogramowanie, które na etapie zakupu Klient może skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysokiej jakości, w pełni sprawny sprzęt IT w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

 

 Dlaczego warto z nami współpracować