Szukaj
Filters
Zamknij

Laptopy używane HP ProBook – średnia półka biznesowa

Już od około dekady na rynku obecne są laptopy HP ProBook. W tym czasie seria zyskała wielu zwolenników, zwłaszcza w biznesie, dla którego głównie jest przeznaczona. Co warto wiedzieć o laptopach z serii HP ProBook? Czy lepiej kupować nowe urządzenia, czy może laptopy używane HP Probook równie dobrze sprawdzają się w codziennej pracy biurowej?

 

 

Laptopy do biura i domu

 

HP to producent laptopów i komputerów z różnych segmentów cenowych o różnorodnym przeznaczeniu. Wśród modeli biznesowych za klasę premium uznawane są urządzenia z serii EliteBook, natomiast laptopy HP ProBook uważane są za sprzęt ze średniej półki. Niemniej jednak wśród modeli ProBook nie brakuje godnych polecenia laptopów z wydajnymi podzespołami. Warto wskazać tu choćby na świetny laptop biznesowy HP ProBook 430 G2. Wyposażono go w doskonały procesor Intel Core i5 o taktowaniu aż 2000 MHz. Przekątna 13,3 cala oraz grubość maksymalna urządzenia równa 2,1 cm czynią go doskonałym sprzętem podróżnym. Ten hp probook poleasingowy można dostać już za 1000 zł.

 

Pomimo iż sprzęt z omawianej serii dedykowany jest głównie biznesowi, laptopy poleasingowe HP ProBook to również doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują urządzeń do użytku domowego. HP oferuje bowiem wiele modeli, które wydają się stworzone do surfowania po internecie, oglądania filmów, czy korzystania z prostych programów. W tym przypadku polecamy hp probook poleasingowy o nieco większej przekątnej ekranu. Może to być np. HP ProBook 6460b z 14-calowym ekranem. Jest to bardzo wydajny model, napędzany przez procesor Intel Core i5 M, którego taktowanie wynosi 2300 MHz, a pamięć RAM urządzenia to 4 GB. Wydaje się, że od laptopa domowego nie trzeba wymagać niczego więcej.

 

Czy warto kupować laptopy poleasingowe HP ProBook?

 

Podstawową zaletą laptopów poelasingowych jest zawsze cena. W przypadku modeli z serii HP ProBook mowa o zniżkach rzędu kilkudziesięciu procent. Jednocześnie nie ma wątpliwości, że większość używanych laptopów polesingowych HP ProBook jest zachowana w niemal doskonałym stanie. Laptopy te powstają z myślą o biznesie, dlatego też producent dokłada wszelkich starań, aby podzespoły były bezawaryjne, a obudowa nie ulegała uszkodzeniom. Podsumowując, zdecydowanie polecamy zakup laptopów poleasingowych HP ProBook.