Szukaj
Filters
Zamknij

Jaki laptop poleasingowy do 1500 zł?

Na rynku pierwotnym 1500 zł nie pozwoli na zakup laptopa wysokiej, a nawet średniej klasy. W tej cenie dostępne są raczej tylko urządzenia niższej jakości, od mniej cenionych producentów, a przecież wymieniona kwota dla wielu osób oznacza naprawdę duży wydatek.

 

Całe szczęście istnieje alternatywa dla drogiego, nowego sprzętu, a mianowicie  laptopy poleasingowe do 1500 zł, które zwykle należą już co najmniej do urządzeń średniej jakości. W tej cenie znaleźć można również laptopy uznawane za najlepsze na rynku. Podpowiadamy, jaki używany laptop do 1500 zł jest godny uwagi.

 

 

Jaki tani laptop do 1500 zł?

 

W cenie do 1500 zł kupić można naprawdę wiele dobrych laptopów używanych. Wybraliśmy 3, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

 

Zacznijmy od lidera w swojej klasie, a mianowicie modelu Lenovo ThinkPad T440p. Laptopy z tej serii kojarzą się głównie ze sprzętem biznesowym i również w tym przypadku mowa o urządzeniu przeznaczonym przede wszystkim do pracy. Podobnie jak inne laptopy z serii, Lenovo ThinkPad T440p cechuje się wytrzymałością, twardą obudową, a do tego jest lekki i relatywnie smukły, co umożliwia wygodne zabranie go w podróż służbową. Lenovo ThinkPad T440p to tani laptop do 1500 zł, o ile korzysta się z oferty poleasingowej. W tej naprawdę niskiej cenie otrzymujemy urządzenie z procesorem Intel Core i5 M o taktowaniu 2500 MHz z pamięcią RAM 8 GB.

 

Kolejna propozycja to również poleasingowy laptop do 1500 zł dedykowany biznesowi, choć doskonale sprawdzi się również w użytku domowym. Mowa o Dell Lattitude E5440, który pod względem specyfikacji technicznej niewiele ustępuje omówionemu powyżej modelowi Lenovo z serii ThinkPad. Ogromną zaletą propozycji firmy Dell jest niespotykana wytrzymałość konstrukcji połączona z lekkością.

 

Ostatni z proponowanych przez nas laptopów to urządzenie marki HP, a konkretnie model Compaq EliteBook 840 G1. Jest to laptop określany mianem ultrabooka, co bezsprzecznie świadczy o jego nowoczesności i użyteczności. Ten używany laptop do 1500 zł napędza procesor Intel Core i5 o taktowaniu 1600 MHz, natomiast pamięć RAM to aż 8 GB. Sztywna obudowa i stosunkowo niewielka waga sprawiają, że HP Compaq EliteBook doskonale sprawdza się w podróży.

 

Inne polecane laptopy do 1500 zl:

Lenovo ThinkPad T530

DELL Latitude E5250