Szukaj
Filters
Zamknij
RSS

Wpisy w blogu '2019' 'luty'

Jaki laptop poleasingowy do 1500 zł?

Na rynku pierwotnym 1500 zł nie pozwoli na zakup laptopa wysokiej, a nawet średniej klasy. W tej cenie dostępne są raczej tylko urządzenia niższej jakości, od mniej cenionych producentów, a przecież wymieniona kwota dla wielu osób oznacza naprawdę duży wydatek.

 

Całe szczęście istnieje alternatywa dla drogiego, nowego sprzętu, a mianowicie  laptopy poleasingowe do 1500 zł, które zwykle należą już co najmniej do urządzeń średniej jakości. W tej cenie znaleźć można również laptopy uznawane za najlepsze na rynku. Podpowiadamy, jaki używany laptop do 1500 zł jest godny uwagi.

 

 

Jaki tani laptop do 1500 zł?

 

W cenie do 1500 zł kupić można naprawdę wiele dobrych laptopów używanych. Wybraliśmy 3, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

 

Zacznijmy od lidera w swojej klasie, a mianowicie modelu Lenovo ThinkPad T440p. Laptopy z tej serii kojarzą się głównie ze sprzętem biznesowym i również w tym przypadku mowa o urządzeniu przeznaczonym przede wszystkim do pracy. Podobnie jak inne laptopy z serii, Lenovo ThinkPad T440p cechuje się wytrzymałością, twardą obudową, a do tego jest lekki i relatywnie smukły, co umożliwia wygodne zabranie go w podróż służbową. Lenovo ThinkPad T440p to tani laptop do 1500 zł, o ile korzysta się z oferty poleasingowej. W tej naprawdę niskiej cenie otrzymujemy urządzenie z procesorem Intel Core i5 M o taktowaniu 2500 MHz z pamięcią RAM 8 GB.

 

Kolejna propozycja to również poleasingowy laptop do 1500 zł dedykowany biznesowi, choć doskonale sprawdzi się również w użytku domowym. Mowa o Dell Lattitude E5440, który pod względem specyfikacji technicznej niewiele ustępuje omówionemu powyżej modelowi Lenovo z serii ThinkPad. Ogromną zaletą propozycji firmy Dell jest niespotykana wytrzymałość konstrukcji połączona z lekkością.

 

Ostatni z proponowanych przez nas laptopów to urządzenie marki HP, a konkretnie model Compaq EliteBook 840 G1. Jest to laptop określany mianem ultrabooka, co bezsprzecznie świadczy o jego nowoczesności i użyteczności. Ten używany laptop do 1500 zł napędza procesor Intel Core i5 o taktowaniu 1600 MHz, natomiast pamięć RAM to aż 8 GB. Sztywna obudowa i stosunkowo niewielka waga sprawiają, że HP Compaq EliteBook doskonale sprawdza się w podróży.

 

Inne polecane laptopy do 1500 zl:

Lenovo ThinkPad T530

DELL Latitude E5250

Poleasingowy laptop do 1000zł - ranking 2019!

Zwykle zakup laptopa kojarzy się z wydatkiem mocno obciążającym budżet domowy lub firmowy. Rzeczywiście, tani laptop do 1000 zł to na rynku pierwotnym nieosiągalne marzenie. Jednak w ofercie poleasingowej nie jest już tak trudno o znalezienie atrakcyjnej oferty. Przedstawiamy trzy propozycje laptopów poleasingowych w cenie poniżej 1000 zł, które spełnią oczekiwania każdego, kto szuka wydajnego sprzętu w przystępnej cenie.

 

 

Kompaktowy i wszechstronny tani laptop do 1000 zł

 

Konstruując sprzęt z niższej półki cenowej, producenci w pierwszej kolejności skłaniają się ku zmniejszeniu rozmiarów komputera, zachowując jak najlepszą wydajność podzespołów. Dzieje się to z korzyścią dla użytkowników, którzy otrzymują wysokiej klasy sprzęt, który jednocześnie jest lekki i poręczny. Dobrym przykładem jest model HP ProBook 430 G2 o przekątnej ekranu 13,3''. Jest to zgrabny komputer, idealnie sprawdzający się w podróży. Trudno powiedzieć, czy to najlepszy poleasingowy laptop do 1000 zł, jednak z pewnością należy umieścić go w czołówce, choćby ze względu na wydajny procesor IntelCore i5 oraz 4GB pamięci RAM.

 

Podobne parametry jak omówiony model HP, cechują również laptop Lenovo ThinkPad X240 o przekątnej 12,5''. Tak jak w przypadku poprzednika, jest to urządzenie, które doskonale sprawdza się w podróży. Dla przedsiębiorców, których interesuje laptop do 1000 zł używany Lenovo Thinkpad X240 może więc okazać się najlepszą propozycją.

 

Większy rozmiar, większe możliwości

 

Dla tych, dla których ważny jest nieco większy rozmiar ekranu, najlepszym wyborem może być Lenovo ThinkPad T430. Przekątna ekranu 14'' pozwala komfortowo przeglądać zdjęcia oraz oglądać filmy. Jednocześnie komputer zachowuje lekkość i niewielki rozmiar, dzięki czemu bez trudu można go zabrać w podróż. Ten poleasingowy laptop do 1000 zł jest wyposażony w procesor IntelCore i5 M o taktowaniu 2600 MHz, co czyni go sprzętem spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Laptop po leasingu - dla kogo to doskonałe rozwiązanie?

W ostatnich latach zauważalna jest rosnąca popularność laptopów poleasingowych. Komu i dlaczego warto je polecić? Przedstawiamy konkretne typy nabywców komputerów, którym warto polecić laptopy po leasingu.

 

Laptop w biznesie

 

Bez wątpienia laptop po leasingu to atrakcyjna oferta dla każdego przedsiębiorcy, dla którego liczy się przecież każda złotówka. Niezależnie od branży, przedsiębiorcy nie mogą dziś obejść się bez wydajnego komputera z najlepszymi podzespołami. Jednak zakup takiego sprzętu w sklepie to duży wydatek. O wiele tańszym rozwiązaniem jest nabycie używanego urządzenia po leasingu, które zwykle cechuje się doskonałym stanem technicznym i działa sprawnie przez wiele lat.

 

Przedsiębiorcy często podróżują, przez co potrzebują zgrabnego i względnie lekkiego urządzenia, które zawsze mogą zabrać ze sobą. Przekątna ekranu powinna więc wynosić w tym przypadku 12'' lub 13''. Takie wymagania spełnia np. laptop HP Elitebook 820 Z ekranem 12,5'' oraz procesorem Intel Core i5. Co ważne, komputer ten pozwala przechowywać wiele danych za sprawą dysku twardego o pojemności 256 GB. Niezwykle podobne parametry posiada również laptop Lenovo ThinkPad X240, czyli reprezentant niemal legendarnej linii komputerów przenośnych.

 

Komputer dla naukowca

 

Przedstawiciele świata nauki, podobnie jak instytucje, w których pracują, zwykle nie dysponują zbyt grubymi portfelami. Jednocześnie, aby prowadzić badania, potrzebują niezawodnych komputerów o najlepszych parametrach. Laptop po leasingu okazuje się więc często jedynym rozwiązaniem, gdyż jest to wydajny sprzęt w cenie nawet o kilkadziesiąt procent niższej niż w sklepie.

 

 

Miłośnicy gier komputerowych

 

Gry komputerowe to programy o największych wymaganiach sprzętowych. Co więcej, nieustannie powstają coraz to nowsze i lepsze gry, uruchamiane tylko na najlepszym sprzęcie. Tym samym chcąc być na bieżąco, gracz musi dosyć często wymieniać komputer. Jeżeli za każdym razem miałby iść do sklepu po nowy sprzęt, z pewnością zrujnowałoby to jego finanse. Laptopy poleasingowe stanowią o wiele bardziej opłacalną alternatywę.

 

Komputery dla szkół

 

Laptopy zamiast komputerów stacjonarnych to rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się dyrektorzy szkół, zapewniając w ten sposób większą swobodę nauczycielom i uczniom. Ze względu na ogromne potrzeby względem ilości sprzętu oraz ograniczony budżet– zarówno placówkom publicznym jak i prywatnym – proponujemy laptopy po leasingu. W specjalnej ofercie dla szkół, bez dodatkowych opłat w komputerach instalujemy Windows 10. Istnieje również możliwość skorzystania z dedykowanego pakietu Office, optymalizującego procesy nauczania.

 

 

 

Wydaje się, iż tak naprawdę laptop po leasingu to opcja dobra dla każdego. Warto rozważyć również zakup używanego laptopa do użytku domowego. Wbrew pozorom bowiem, komputer domowy również powinien cechować się dużą wydajnością, gdyż ze względu na zróżnicowane potrzeby poszczególnych domowników, istotna jest wszechstronność komputera.