HP EliteBook to seria laptopów wysokiej klasy, która powstałą głównie z myślą o biznesie, w którym liczy się styl i troska o szczegóły. Urządzenia z tej serii są stylowe i szykowne, a jednocześnie cechują się wyjątkową wytrzymałością, ważną podczas wyjazdów służbowych i użytkowania sprzętu w różnych niestandardowych warunkach.

 

Zakup nowego laptopa z serii HP EliteBook to duży wydatek, na który mogą sobie pozwolić nieliczni. Co innego laptop hp elitebook poleasingowy, który mogą Państwo nabyć w cenie nierujnującej portfela. Na które modele z serii szczególnie warto zwrócić uwagę?

 

HP EliteBook 8470p

 Poleasingowy laptop HP EliteBook 8470p

Jeden z najpopularniejszych modeli laptopów z serii EliteBook. Jest to urządzenie ze średniej półki, dostępne w cenie do 1000 zł w ofercie poleasingowej. Laptop został wyposażony w dwurdzeniowy

procesor Intel Core i5 M oraz 4 GB pamięci RAM, natomiast pojemność dysku twardego wynosi 500 GB. Laptop poleasingowy hp Elitebook 8470p posiada ekran o przekątnej 14 cali oraz rozdzielczości 1366x768, co umożliwia oglądanie filmów, obrazów i grafik w jakości HD. Urządzenie to stanowi idealną propozycję dla każdego, kto szuka eleganckiego i poręcznego sprzętu w przystępnej cenie.

 

HP Compaq EliteBook 840 G1

 Poleasingowy laptop HP Compaq EliteBook 840 G1

Model laptopa z serii EliteBook zaliczany jest do sprzętu o klasę wyższego od urządzenia omówionego w poprzednim akapicie. Sprzęt napędza wyposażony w dwa rdzenie Intel Core i5 wspierany pamięcią operacyjną 8 GB. Pojemność dysku twardego wynosi 500 GB, jednak laptop poleasingowy hp Compaq EliteBook 840 G1 posiada również wejście na dodatkową kartę pamięci. Rozdzielczość 14-calowego ekranu to w tym przypadku aż 1600x900. Omawiany laptop poleasingowy hp Compaq EliteBook 840 G1 posiada wgrany oryginalny system Windows 10 Professional OEM MAR.

 

HP EliteBook 840 G2

Poleasingowy laptop HP EliteBook 840 G2

 

Jeżeli interesują Państwa laptopy poleasingowe HP EliteBook z najwyższej półki, warto przyjrzeć się modelowi 840 G2. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie posiada procesor Intel Core i5 M z dwoma rdzeniami, o taktowaniu aż 2200 MHz. Pamięć operacyjna w tym modelu to 4 GB, natomiast dysk twardy, podobnie jak u poprzedników, mieści 500 GB. Jak widać, pod względem podstawowych parametrów urządzenie nie odbiega znacząco od innych laptopów z serii. Niemniej jednak otrzymuje najwyższe noty, jeżeli chodzi o prędkość działania, komfort użytkowania oraz design, co sprawia, iż zalicza się do najwyżej cenionych laptopów.