Czym w zasadzie jest sprzęt „poleasingowy” i jak do nas trafia?

       

Leasing to bardzo dogodna forma „zakupu” sprzętu komputerowego dla firm, który pozwala na zakup sprzętu najwyżej jakości. Dla dużych korporacji innowacyjny sprzęt to nie tylko prestiż i część wizerunkowa, ale przede wszystkim sprostanie wymaganiom jakie stawia dzisiejszy rynek i zapewnienie bezpieczeństwa dla wykonywanych operacji a także ochrony danych firmy. Kolejną kwestią jest ich trwałość, bezawaryjność i funkcjonalność  każdego dnia, którą może zapewnić wyłącznie profesjonalny sprzęt wysokiej klasy. Dlatego właśnie firmy z branż IT i sektora finansowego nie szczędzi kosztów na wyposażenie swoich pracowników w najlepszy sprzęt.

Jednak dynamicznie zmieniający się rynek IT zmusza firmy do wymiany sprzętu po 2-3 latach użytkowania na całkowicie nowy.  W ten sposób sprzęt poleasingowy trafia do nas gdzie jest dokładnie sprawdzany i testowany.

    Bezpieczeństwo zakupów.
    Każdy sprzęt, który Państwu oferujemy przechodzi dwukrotnie przez system sprawdzania opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia. Sprzęt, który trafia do sprzedaży jest całkowicie sprawny i funkcjonalny, a nasze wysokie standardy jakości obejmują dokładne sprawdzanie każdej sztuki przed wyruszeniem jej w drogę do klienta.
    Dlaczego warto kupić sprzęt poleasingowy:
   

Wiele komputerów jest z linii biznesowych zatem są to wysokiej klasy sprzęty dla profesjonalistów, ze specjalnie wzmacnianą obudową, świetnymi procesorami, szybkimi dyskami i często dedykowaną grafiką.  Muszą być wytrzymałe i niezawodne w codziennej pracy. 

   
 • atrakcyjna cena, często o połowę niższa w porównaniu do cen nowych laptopów tego samego modelu!
 • gwarancja na sprzęt 12 miesięcy , która daje Ci możliwość zwrócenia się z każdym kłopotem do naszego serwisu. Zawsze sprzedajemy sprzęt funkcjonalnie i technicznie sprawny, ale w razie problemów masz NASZE WSPARCIE.
 • gwarancja na baterie w laptopach min 1 h – w praktyce zwykle dłuższa. Naszym standardem jest aby sprzedawane baterie w laptopach działały przez min jedną godzinę bez zasilacza. Mają Państwo aż 10 dni na testowanie baterii. Jeżeli nie spełni ona standardu jednej godziny to zobowiązujemy się do jej wymiany.
 • legalna licencja dla sprzętu poleasingowego. Do każdego sprzętu istnieje możliwość zainstalowania legalnego systemu! Otrzymują Państwo klucz do systemu, który jest inny dla każdego zakupu, co wprowadza pewność że licencja została przypisana konkretnie do sztuki która została przez Państwa zakupiona. W ramach licencji otzymują Państwo:

  - sticker licencyjmy w postaci naklejki na sprzęcie

  - osobny wpis z licencją na fakturze

  - kopia zapasowa na stornie Microsoft

 • zakup u doświadczonego sprzedawcy sprzętów poleasingowych. Marka Device funkcjonuje na polskim rynku od 2000 roku oraz jest częścią globalnego lidera w swojej branży SIMS RECYCLING SOLUTION. Jesteśmy jedną z najlepszych firm specjalizujących się w sprzedaży sprzętu poleasingowego. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas czego potrzebują klienci i jak spełnić Państwa wymagania. 
 • możliwość zmiany konfiguracji. Dajemy Państwu możliwość dopasowania konfiguracji do własnych wymagań. Możliwy jest wybór systemu operacyjnego, wielkość RAM, dysku twardego oraz napędu. W razie pytań czy wątpliwości zawsze służymy pomocą. 
   

Sprzęt poleasingowy jest sprzętem używanym więc może posiadać nieznaczne ślady użytkowania nie przeszkadzające podczas pracy z urządzeniem, delikatne ryski, otarcia na obudowie, ramce, itp. Są to ślady powstałe w wyniku codziennej pracy ze sprzętem, jednak nie wpływają one w żaden sposób na funkcjonalność sprzętu. 

   

Co się dzieje ze sprzętem poleasingowym zanim trafi do Państwa domów? 

   

Po przyjęciu nowej dostawy:

   
 • sprawdzamy konfigurację
 • weryfikujemy stan techniczny i wizualny
 • dokonujemy selekcji produktów
 • wprowadzamy produkty do aktualnej oferty
    Po złożeniu zamówienia przez klienta:  
   
 • instalujemy system, zmieniamy konfigurację, dołączamy akcesoria
 • ponownie sprawdzamy stan techniczny i funkcjonalny
 • zabezpieczamy paczkę na czas transportu i przekazujemy firmie kurierskiej