Szukaj
Filters
Close
RSS

Blog

Komputer poleasingowy - dlaczego warto go nabyć?
fghfghfghfgh fghfghfgh
Black Friday ! Black Week

Przedłużamy Black Friday na cały tydzień. Tylko do końca tygodnia masz okazję kupić jeszcze tańszy sprzęt komputerowy. 

Obniżamy ceny komputerów PC i laptopów nawet o 50 %. Zobacz --> http://www.device.pl/black-week

Uwaga promocja! Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł rabatu.

Specjalnie dla nowych Klientów przygotowaliśmy jesienna promocję – kod rabatowy wysokości 50 zł na zakupy w device.pl. Wystarczy założyć konto i zapisać się do naszego newslettera, a otrzymacie Państwo na podany adres e-mail kod rabatowy na zakupy w wybranych kategoriach produktowych. Oferujemy markowy sprzęt używany, który jest w pełni sprawny, mający jedynie minimalne ślady użytkowania i objęty ochroną gwarancyjna przez 12 miesięcy. Nasze laptopy to produkty z linii biznesowych, bardziej trwałe i wydajne, niż sprzęt przeznaczony typowo do użytku domowego. Przed sprzedażą przechodzą dokładny audyt techniczny i wszelkie usterki są usuwane. Dodatkowo oferujemy możliwość konfiguracji kluczowych parametrów na życzenie Klienta: rozmiaru dysku twardego, wielkość pamięci RAM, rodzaj napędu optycznego czy system operacyjny. Jesteśmy partnerem Microsoft, gwarantując, że zainstalowany system operacyjny jest w pełni legalny. 

 

Jaki laptop używany wybrać ?

Dla osób, które niedawno dołączyły do device.pl polecamy zakup laptopa z serii biznesowej Dell Latitude E4310 z procesorem Intel Core i5-560M. To wysokiej jakości sprzęt który sprawdzi się zarówno na biurku, jak i w podróży, w biurze i w domu. To lekki i kompaktowy laptop, ale wytrzymały i zbudowany z solidnych podzespołów, które gwarantują wysoką jakość i długi czas użytkowania. To laptop idealny dla studenta i dla dzieci uczących się, jako niezbędne narzędzie poszerzania wiedzy. Sprawdzi się też w Twojej firmie.  

I co ważne z kodem promocyjnym cena laptopa Dell Latitude E4310 to tylko 549 złotych brutto! W tej cenie oferujemywysokiej klasy pełnowartościowy, ale wciąż tani sprzęt IT.

 

Może jednak używany tablet ?

Jesteś zwolennikiem rozwiązań naprawdę kompaktowych? Mamy też tablety takich producentów jak Apple, Samsung czy Wisky. Choć jest to używany sprzęt IT, to nasz towar praktycznie nie ma śladów użytkowania i w dodatku oferujemy nasze tablety w atrakcyjnej cenie. Podobnie, jak na każdy inny oferowany przez nas sprzęt, także na nasze używane tablety dajemy Klientom 12-miesięczną gwarancję.  

 

Nie jest sztuką wydać dużo. Sztuka jest wydać mądrze. Zapraszam do zakupów i do korzystania z naszej promocji.

 

Archiwum blogu